Arçelik Tamir Onarım ve Bakım Servisi

arçelik servis

Dayanıklı tüketim eşyaları, beyaz eşya denince ile akla gelen markalardan biri Arçelik’tir. Arçelik servisi arayışı da bu nedenle diğer markalara göre fazladır. Her beyaz eşya gibi Arçelik ürünleri de farklı nedenlerle sorun çıkarabilir ve arıza yaşayabilirler. Bazen kullanıcı hataları bazen de parça aşınmaları nedeni ile buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, fırın ve televizyonlarınız arıza yaşayabilir. Arçelik servisi arayışınızda bir çok firma karşınıza çıkacaktır. Cihazınız yeni ve garantili ise Arçelik yetkili servisi firmalarına ulaşmanız gerekecektir. Firmamız tüm müşterilerine özel servis olarak hizmet vermektedir.

Arçelik Tamir Bakım Onarım

Yerinde Servis

Arçelik servisi hizmetleri genelde yerinde servis kolaylığı ile sunulmaktadır. Cihazlar servise taşınamdan bulunduğu yerde işlem yapılamakta ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Bakım Servisi

Arçelik veya hangi marka olursa olsun periyodik bakım son derece önemli ve gereklidir. Uzun ömürlü kullanım ve yüksek performans için bakım yaptırınız..

Aynı Gün Servis

Servis hizmetlerimizde bekleme olmadan müşterilerimize aynı gün servis vermekteyiz. Randevuya gerek olmadan hemen servis almak için çağrı merkezimize ulaşınız.

Kaliteli İşçilik

Servis hizmetleri ve tamir işlerinde %100 kaliteli işçilik. Servis firmamız bünyesinde uzman ve tecrübesi oldukça yüksek teknisyenler görev yapmaktadır.

servis çağırın...

Servis Kaydı

Servis ve Tamir için yılın her günü aktif şekilde hizmet veriyoruz. Beyaz Eşya, Kombi, Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbaz, Tv Servis kaydı yapmak için sadece telefon açmanız ve çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Servis Fiyatları Nedir?

2019 servis fiyatları bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Telefon açarak ekibimizden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Servis Ne Zaman Gelir?

Günlerce veya saatlerce müşterimizi bekletmiyoruz. İster gün içinde hemen servis gönderiyoruz isterseniz müsait olduğunuz bir gün ve saate randevulu şekilde hizmet verebiliyoruz.

Arçelik Teknik Servisi

Arçelik servisi araması internet üzerinden en sık yapılan aramalardan biridir. Ticari Markanın oldukça fazla ürün çeşitliliği bulunmakta olup ülkemizin dünya lideri markalarından biridir. Arçelik ürünlerinin dayanıklı olması tüketiciler tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Kendinize yakın bir servis firması arıyorsanız bizlere sitemizdeki iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada internet üzerinden vaktinizi ayırarak bölge bölge arama yapabilirsiniz.

arçelik servisi istanbul