bekoservis

Beko Tamir Onarım ve Bakım Servisi

Bazen kullanıcı hataları bazen de aksam ve parça aşınmaları nedeni ile buzdolabınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, fırın ve televizyonlarınız arıza yaşayabilir. İstanbul Beko servisi arayışınızda bir çok firma karşınıza çıkacaktır. Cihazınız yeni ve garantili ise Beko yetkili servisi firmalarına ulaşmanız gerekecektir. İstanbul servisi merkezi tamir birimi, bakım servisi ve yedek parça değişim bölümleri ile sizlere özel servis olarak hizmet vermektedir.

Hızlı Onarım

Tüm teknik sorunlarda servis firmamız hızlı onarım hizmeti vermektedir.

Hızlı Servis

Uygun Fiyat

Beyaz eşya servisi, tamiri ve diğer tüm işçilik hizmetlerinde uygun fiyat

Uygun Fiyat

Parça Garantisi

Tüm dayanıklı tüketim cihazlarında yedek parça değişimlerinde garanti veriyoruz

Parça Garantisi

Uzman Kadro

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesinde uzman teknisyenler

Uzman Kadro

Beko Tamir Bakım Onarım

Yerinde Servis

Beko servisi hizmetleri genelde yerinde servis kolaylığı ile sunulmaktadır. Cihazlar servise taşınmadan bulunduğu yerde işlem yapılamakta ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Kaliteli İşçilik

Servis hizmetleri ve tamir işlerinde %100 kaliteli işçilik. Servis firmamız bünyesinde uzman ve tecrübesi oldukça yüksek teknisyenler görev yapmaktadır.

Bakım Servisi

Beko veya hangi marka olursa olsun periyodik bakım son derece önemli ve gereklidir. Uzun ömürlü kullanım ve yüksek performans için bakım yaptırınız..

Aynı Gün Servis

Servis hizmetlerimizde bekleme olmadan müşterilerimize aynı gün servis vermekteyiz. Randevuya gerek olmadan hemen servis almak için çağrı merkezimize ulaşınız.

servis çağırın...

Servis Kaydı

Servis ve Tamir için yılın her günü aktif şekilde hizmet veriyoruz. Beyaz Eşya, Kombi, Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbaz, Tv Servis kaydı yapmak için sadece telefon açmanız ve çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Servis Fiyatları Nedir?

2019 servis fiyatları bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Telefon açarak ekibimizden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Servis Ne Zaman Gelir?

Günlerce veya saatlerce müşterimizi bekletmiyoruz. İster gün içinde hemen servis gönderiyoruz isterseniz müsait olduğunuz bir gün ve saate randevulu şekilde hizmet verebiliyoruz.

İstanbul Beko Servisi

İstanbul beko servisi araması internet üzerinden en sık yapılan aramalardan biridir. Ticari Markanın oldukça fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Sadece ülkemizde değil dünya lideri markalarından biridir. Beko ürünlerinin dayanıklı olması tüketiciler tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Kendinize yakın bir servis firması arıyorsanız bizlere sitemizdeki iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada internet üzerinden vaktinizi ayırarak bölge bölge arama yapabilirsiniz.

Esenyurt beko servisi, Beylikdüzü beko servisi, Avcılar beko servisi, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu, Güngören, Kağıthane, Şişli, Fatih, Beyoğlu, Eyüp, Beşiktaş, SarıyerAnadolu yakasında da Kadıköy beko Servisi, Ümraniye beko servisi, Pendik beko servisi, Ataşehir beko servisi, Kartal, Maltepe, Çekmeköy, Tuzla, Üsküdar, Beykoz, Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe adları ile de Beko yetkili servislerine ve özel servislerine ulaşabilirsiniz.

beko servis