Kombi Tamir Onarım ve Bakım Servisi

kombi servis

Hızlı Onarım

Kombi servisi için İstanbul da en hılı ve etkisi servis hizmetlerini sunuyoruz.

Hızlı Kombi Servisi

Uygun Fiyat

Kombi modeliniz ne olursa olsun en uygun fiyatlı servis

Uygun Fiyat

Parça Garantisi

Kombi cihazları için eski yeni tüm modellerde parça garantisi vermekteyiz.

Parça Garantisi

Uzman Kadro

Kombi teknisyenlerimiz tüketiciler tarafından tercih edilen tüm markalarda tecrübeli ve deneyimlidir.

Uzman Kadro

Kombi Bakım Onarım Hizmetleri

Yeni veya eski olsun her kombi arıza ve sorun çıkartabilir. Bizleri arayın uzman ekiplerimiz hangi model olursa olsun en iyi servis hizmetini sizlere sağlasın.

İstanbul kombi servisi olarak en yayğın hizmet hizmet ağına sahip firmalardan biriyiz. Birden fazla aracımızla yaz kış 4 mevsim kombi servis hizmeti veriyoruz. Isısan, Baxi, Alarko, Baymak, Demirdöküm, Ece, Feroli, Vaillant, Buderus, Viessman, Protherm, Doğsan, Süsler, Airfel, Termoteknik, İmmergas, Lambert, Auer, Bosh, Ariston olmak üzere bir çok markada firmamıza ulaşabilirsiniz. Garantisi bulunan cihazlarda yetkili çamaşır makinesi servislerine ulaşmanız gerekmektedir. Firmamız İstanbul içinde kombi için özel servis hizmetleri sunmaktadır.

servis çağırın...

Servis Kaydı

Kombi servisi için yılın her günü aktif şekilde hizmet veriyoruz. Servis kaydı yapmak için sadece telefon açmanız ve çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Servis Fiyatları Nedir?

Kombi servisi için 2019 yılı içinde bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Telefon açarak ekibimizden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Servis Ne Zaman Gelir?

Hiç bir kombi sahibi müşterimizi bekletmiyoruz. İster gün içinde hemen servis gönderiyoruz isterseniz müsait olduğunuz bir gün ve saate randevulu şekilde hizmet verebiliyoruz.