regal servis

Regal Servis Tamir Onarım ve Bakım

Regal servisi için evinizde kullanmış olduğunuz tüm eski veya yeni nesil cihazlarda özel servis olarak hizmet sağlıyoruz. Regal beyaz eşya servisi için de şehrimiz İstanbul da yetkili servis ve özel servis sayısı oldukça fazladır. İstanbul servisi merkezi olarak bizlerde beyaz eşya servisi, buzdolabı servisi, çamaşır ve bulaşık makinesi serisi olarak tecrübeli teknisyenlerimizle sizlere en iyi servis hizmetini sunmaktayız.

Hızlı Onarım

Beyaz eşya arıza, onarım, tamir ve yedek parça da en hızlı şekilde servis sağlıyoruz

Hızlı Servis

Uygun Fiyat

Beyaz eşya servisi ve diğer tüm işçilik hizmetlerinde uygun fiyat

Uygun Fiyat

Parça Garantisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi cihazlarında parça garantisi veriyoruz

Parça Garantisi

Uzman Kadro

Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesinde uzman teknisyenler

Uzman Kadro

Regal Tamir Bakım Onarım

Yerinde Servis

Regal servisi hizmetleri genelde yerinde servis kolaylığı ile sunulmaktadır. Cihazlar servise taşınamdan bulunduğu yerde işlem yapılamakta ve kullanımınıza sunulmaktadır.

Kaliteli İşçilik

Servis hizmetleri ve tamir işlerinde %100 kaliteli işçilik. Servis firmamız bünyesinde uzman ve tecrübesi oldukça yüksek teknisyenler görev yapmaktadır.

Bakım Servisi

Regal veya hangi marka olursa olsun periyodik bakım son derece önemli ve gereklidir. Uzun ömürlü kullanım ve yüksek performans için bakım yaptırınız.

Aynı Gün Servis

Servis hizmetlerimizde bekleme olmadan müşterilerimize aynı gün servis vermekteyiz. Randevuya gerek olmadan hemen servis almak için çağrı merkezimize ulaşınız.

servis çağırın...

Servis Kaydı

Servis ve Tamir ihtiyacınızda en verimli servis sağlayacak şekilde işçilik sağlıyoruz. Tüm cihazların teknolojisini çok yakından biliyor ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz. Beyaz Eşya, Kombi, Ankastre Fırın, Ocak, Davlumbaz, Tv Servis kaydı yapmak için sadece telefon açmanız ve çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Servis Fiyatları Nedir?

2019 servis fiyatları bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Telefon açarak ekibimizden güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Servis Ne Zaman Gelir?

Günlerce veya saatlerce müşterimizi bekletmiyoruz. İster gün içinde hemen servis gönderiyoruz isterseniz müsait olduğunuz bir gün ve saate randevulu şekilde hizmet verebiliyoruz.

İstanbul Regal Servisi

İstanbul Regal servisi oldukça fazla araması olan ve kullanıcı sayısının yüksek olduğu markadır. Ticari Markanın oldukça fazla ürün çeşitliliği bulunmakta olup ülkemizin dünya lideri markalarından biridir. Regal ürünlerinin dayanıklı olması tüketiciler tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Kendinize yakın bir servis firması arıyorsanız bizlere sitemizdeki iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada internet üzerinden vaktinizi ayırarak bölge bölge arama yapabilirsiniz.

Esenyurt Regal servisi, Beylikdüzü Regal servisi, Avcılar Regal servisi, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar, Bakırköy, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu, Güngören, Kağıthane, Şişli, Fatih, Beyoğlu, Eyüp, Beşiktaş, SarıyerAnadolu yakasında da Kadıköy Regal Servisi, Ümraniye Regal servisi, Pendik Regal servisi, Ataşehir Regal servisi, Kartal, Maltepe, Çekmeköy, Tuzla, Üsküdar, Beykoz, Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe adları ile de Regal yetkili servislerine ve özel servislerine ulaşabilirsiniz.

siemens servis